facebook
×
Krynica Zdrój
KRYNICAZDROJ.COM - Online Directory City
park linowy
endorfiny

Weather

Temperatura: °C Opady: mm Prędkość wiatru: km/h Wilgotność powietrza: % Kierunek wiatru: ° Zachmurzenie: % Ciśnienie atmosferyczne: mb Widoczność: km

  Krynica Zdrój Restaurants / Bars

  Search Results

  Restauracja ADRIA

  +48 602 520 251
  Restauracja ADRIA

  Pub z barem i parkietem do tańczenia, karaoke, duży ekran multimedialny, na którym można oglądać wydarzenia sportowe i nie tylko.

  Restauracja ARTYSTYCZNA

  W dzisiejszych czasach trudno jest sobie wyobrazić spotkanie konferencyjne, szkoleniowe lub marketingowe bez sprawnie działającego cateringu. Doświadczenie jakie posiadamy w organizowaniu tego rodzaju imprez dla firm i osób prywatnych pozwala nam gwarantować najwyższą jakość oraz zadowolenie Państwa Gości i Pracowników.

  Restauracja KONCERTOWA

  +48 18 471 53 53
  Restauracja KONCERTOWA

  Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi. Restauracja Koncertowa oferuje pyszne jedzenie lub miejsce do odpoczynku od zgiełku tego świata, lub oczywiście te dwie rzeczy na raz.

  CATERING NOVA

  +46 18 476 18 26
  CATERING NOVA

  CATERING - nasze motto to komfort i uczta dobrego smaku Obsługujemy wesela, imprezy okolicznościowe, spotkania firmowe, imprezy plenerowe... Nasza bogata i zróżnicowana oferta została stworzona tak, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

  Pizzeria WĘGIERSKA KORONA

  +48 18 471 22 46
  Pizzeria WĘGIERSKA KORONA

  W oryginalnym wnętrzu naszej pizzerii, w miłej atmosferze wśród przedmiotów z duszą zjedzą Państwo pyszną pizzę oraz niepowtarzalne dania kuchni włoskiej.

  Restauracja POD ZIELONĄ GÓRKĄ

  Zapraszamy Państwa do restauracji Pod Zieloną Górką, która mieści się w zabytkowej willi z 1850 roku. Położona jest w malowniczym miejscu będącym samym centrum krynickiego deptaku. W miłej i spokojnej atmosferze starych wnętrz serwujemy niespotykane, smaczne dania.